Gdyńskie Spotkania Neurologiczne 2020

Konferencja wirtualna

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju informujemy, że konferencja zmienia formułę z tradycyjnej na formułę Virtual Meeting. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konferencji zapraszamy do rejestracji.

Proponowana forma konferencji obejmuje różnorodne wspierane technologicznie rozwiązania, pozwalające nie tylko na bierne uczestnictwo w wykładzie lub seminarium, ale na aktywną partycypację w postaci zadawania pytań.

Uczestnik może uczestniczyć w całej konferencji w czasie rzeczywistym, z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez zadawanie pytań na czacie moderowanym, albo może zdecydować się na uczestnictwo tylko w wybranych sesjach/wykładach.

 

Termin:
26­‑27 czerwca 2020 roku

Miejsce:
Gdańsk, Hotel Almond
ul. Toruńska 12

Przewodnicząca Komitetu Naukowego:
prof. dr hab. n. med. Maria Mazurkiewicz-Bełdzińska


Punkty edukacyjne:
Uprzejmie informujemy, że każdemu uczestnikowi przysługuje certyfikat potwierdzający przyznanie punktów edukacyjnych.

Certyfikaty uczestnictwa:
Istnieje możliwość samodzielnego wydruku* certyfikatu po konferencji za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji — szczegóły poniżej.

Wydruk certyfikatu*:
W celu wydrukowania certyfikatu należy zalogować się na swój profil w elektronicznym systemie rejestracji, wybierając zakładkę Rejestracja.

  • Z menu znajdującego się po lewej stronie należy wybrać: Wydruk certyfikatu.
  • Następnie należy kliknąć Pobierz certyfikat.
  • Wygenerowany certyfikat, gotowy do wydruku, pojawi się w nowym oknie.
  • Można wydrukować certyfikat.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Organizatorem.

Virtual Meeting jest skierowany tylko do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna: Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t. j. Dz.U. z 2019 r. poz. 499).

Infarma